Reklama Popup

Dziś jest

Strona Główna

****************************************************************************************************************

21 czerwca

wybieramy się

na pielgrzymkę do

Torunia i Obór. 

***********************************************************************************************************************

 

 

     W Rocznicę Objawień Fatimskich 13 czerwca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Początek o godz. 20.00 Mszą Św. później procesja Fatimska z Figurą Matki Bożej Fatimskiej i ze świecami podczas której będziemy modlić się modlitwą różańcową. 

*****************************************************************************************************************************************************************************

 We wrześniu organizowana jest wycieczka z Wyszkowa do USA : WSCHODNIE I ZACHODNE WYBRZEŻE. W programie wycieczki m.in.:  NOWY JORK, FILADELFIA, DOYLESTOWN -„AMERYKAŃSKA CZĘSTOCHOWA”, WASZYNGTON, WODOSPADY NIAGARA, BUFFALO, LOS ANGELES, HOLLYWOOD, DOWNTOWN LAS VEGAS, WIELKI KANION KOLORADO, DOLINA ŚMIERCI, PARK NARODOWY YOSEMITE, SAN FRANCISCO.  Zapisy do końca maja. Szczegółowe informacje w załączniku pielgrzymki.  

**********************************************************************************************************************************************************************************

 

*******************************************************************************************************************************************************

 

 

 

W środę 22 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy na  nabożeństwo do Św. Rity a później na Mszę Św. w intencjach, które chcielibyśmy przedłożyć Bogu przez wstawiennictwo Św. Rity. 

 

***********************************************************************************************************************************************************

W dniach od 9 do 23 lipca organizowane są dla młodzieży rekolekcje połączone ze spływem kajakowym.

W dniach od 3 do 13 sierpnia organizowany jest dla rodzin obóz rekolekcyjny pod żaglami. Zapisy w kancelarii prafialnej lub w zakrystii.

Dla dzieci i młodzieży organizujemy wyjazd rekolekcyjno - wypoczynkowy do Bułgarii w dniach od 5 -16 sierpnia. Koszt 1350zł. i 56EURO. Zapisy i informacje u ks. Szymona.

*************************************************************************************************************

W niedzielę 15 maja w parafii naszej odbędzie się spotkanie dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka poczętego. Pragniemy przy boku Świętej Rodziny i przez wstawiennictwo św. Joanny Beretta Molla, której relikwie znajdują się w naszym kościele, prosić Boga – Dawcę Życia o opiekę dla matek i dzieci rozwijających się pod ich sercami, o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie oraz o błogosławieństwo dla rodziców. Zgodnie z dekretem Pasterza Diecezji kościół nasz jest miejscem pielgrzymowania rodzin i matek będących w stanie błogosławionym. Mszy Św. o godz. 10.30 będzie przewodniczył ks. dr Jacek Kotowski Przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Rodzin w naszej diecezji.

**********************************************************************************************************

ZAPRASZAMY
dzieci i młodzież, która pragnie formować się w Ruchu Światło - Życie. Spotkania odbywają się w piątki w świetlicy parafialnej.
 
*******************************************************************************************************************************************************************

Jeżeli chcesz pomóc dzieciom, młodzieży i rodzinom z naszego miasta i gminy, możesz w zeznaniu podatkowym wskazać Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom w Wyszkowie, któremu Urząd Skarbowy przekaże 1% twojego należnego podatku.

nr KRS 0000227706

 

 i kwotę 1% w odpowiednich polach formularzy PIT-28, 36, 36L, 37, 38

dol